Fundacja im. Józefa Fettera „Pora na Seniora”

Startujemy! Po długich miesiącach przygotowań i pracy wielu fantastycznych osób ruszamy z projektem – Fundacja im. Józefa Fettera „Pora na Seniora”.

Mamy dwa cele:

  • Pragniemy pielęgnować radość życia wśród naszych Seniorów i promować “wesołe życie Staruszka”.Wspólnie będziemy grać w brydża, tańczyć, śmiać się, bawić w teatr i śpiewać na koncertach.
  • Jesteśmy również dla tych, którzy zmuszeni są pozostać w zaciszu domowym i potrzebują wsparcia w trudach życia codziennego.

Dzisiaj przedstawiamy Wam Józefa – nasze natchnienie i największą inspirację do działania. Życie na każdym kroku wystawiało Józka na próbę i doświadczyło ciężkimi przeżyciami. Jednak zachował uśmiech i pogodę ducha będąc najlepszym nauczycielem życia dla swojej wnuczki.

Na naszej stronie dowiesz się więcej o Fundacji i poznasz szerzej historię naszego Patrona. Jeżeli masz w swojej rodzinie cudownego Seniora, albo znasz kogoś, kto powinien i chciałby dołączyć do naszej społeczności to czekamy! Dołączcie do nas, teraz jest na to najlepsza PORA.

Wspólnie udowodnimy, że wiek to tylko stan umysłu.