Współpraca z firmą YOPE

Fundacja im. Józefa Fettera „Pora na Seniora” nawiązała długofalową współpracę z firmą YOPE. Obie organizacje łączy podobne spojrzenie na sytuację Seniorów w Polsce. Chcemy pokazać, że złoty wiek nie jest ograniczeniem ani końcem aktywności, a wręcz przeciwnie, jest to czas kiedy można się rozwijać, zmieniać i tworzyć coś wspaniałego razem!

YOPE wspiera inicjatywy działające na rzecz poprawy sytuacji Seniorów w Polsce. Wspólnie z Fundacją inspiruje pokolenie silver do rozwijania swoich pasji i aktywnego trybu życia.

W grudniu 2021.r. w Klubokawiarni „Pora na Seniora”, nagraliśmy spot promujący naturalne piękno dojrzałego wieku pod przewodnim hasłem – „Najlepsze jest w środku”. Udział w nim wzięli beneficjenci oraz pracownicy naszej Fundacji i Klubowicze z Klubokawiarni.

Świąteczna kampania w social mediach miała na celu podkreślić, na jak wielu płaszczyznach możemy pomóc seniorom – oprócz wspierania tych najbardziej potrzebujących, naszym celem jest zachęcenie młodszego pokolenia, aby wspierały seniorów i dzieliły się swoimi umiejętnościami

Wszystko dla inspirujących energią Seniorów!