Sprawdź jak możesz wesprzeć fundację

W sąsiedztwie każdego z nas mieszka Senior, który jest samotny albo często pozbawiony wystarczających środków do godnego życia.
Wspólnie możemy to zmienić. Dołóż swoją cegiełkę do budowy nowej rzeczywistości, w której przywrócimy Seniorom szacunek i radość. Wesprzyj Fundację im. Józefa Fettera Pora na Seniora i zbuduj z nami most międzypokoleniowy. Za zebrane pieniądze będziemy organizowali spotkania kulturalne i rozrywkowe oraz wspierali najbardziej potrzebujących Seniorów dostarczając im paczki żywnościowe, kupując lekarstwa i odzież czy wymieniając niesprawne sprzęty RTV/AGD.

Wpłać pieniądze na fundację

Ile razy zastanawialiście się nad tym co chcecie zamówić w restauracji? Pizza, schabowy a może falafel? Wyobraź sobie, że Seniorzy nie mają takich dylematów, ponieważ częściej muszą decydować czy mogą sobie pozwolić na wykupienie lekarstw z recepty. Nie musi tak być. Wspólnie możemy to zmienić.

Przypomnij sobie jedną przyjemność, z której potrafisz zrezygnować i przekaż jej równowartość na Fundację. Wybierz jedną z zaproponowanych kwot lub zaproponuj swoją i skorzystaj z dostępnych opcji płatności.

Wybierz kwotę jaką chcesz wpłacić

Zgody na przetwarzanie danych

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzy jest Fundacja im. Józefa Fettera Pora na Seniora z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są w celu przyjęcia oraz rozliczenia darowizny. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.

Możesz nas wesprzeć również
tradycyjnym przelewem!

Skopiuj numer konta klikając w przycisk „KOPIUJ” i przelej dowolną kwotę za pośrednictwem Twojej bankowości elektronicznej. Pamiętaj o zawarciu w tytule przelewu słowa Darowizna!